Mine sisu juurde

Keskkonnajuhtimine

Meie pühendumus jätkusuutlikule keskkonnale tuleneb meie asutamisfilosoofiast: "Me ei tohiks unustada, et me teenime ühiskonda, mille heakskiit meie tegevusele on meie ettevõtte eksisteerimise aluseks."

Jätkusuutlikkus

Investeering seadmetesse

Üks viise, kuidas me ühiskonda teenime, on pidev investeerimine seadmetesse ja protseduuridesse, mis parandavad kvaliteeti ja vähendavad jäätmeid. Meie loodusliku vahutamistehnoloogia protsessis kasutatakse näiteks puhumisainena osoonikihti kahandavate või vähki põhjustavate kemikaalide asemel C02.

Taaskasutatud materjalide kasutamine

Alustasime vaibapatjade valmistamist 100% taaskasutatud materjalist 1960. aastatel. Tänapäeval kogume ja taaskasutame miljoneid naela tarbimisjärgseid polsterdus- ja tööstusjäätmeid, selle asemel, et need prügilasse saata.

Tõhus transpordilogistika

Energia säästmiseks transpordil kasutame presshaagiseid ja kuklikompressoreid, mis kolmekordistavad ühes konteineris tarnitava vahu koguse. Ja meile kuulub märkimisväärne raudteevagunite park, mida kasutame toorme transportimiseks oma tehastesse, säästes kütust ja vähendades maanteede ummikuid.

Regulaarsed keskkonnaauditid

Heade naabritena viime igas oma rajatises regulaarselt läbi keskkonnaauditeid, et veenduda, et järgime kõiki kohaldatavaid föderaalseid, osariigi ja kohalikke keskkonnaeeskirju.

Tugevad ohutusprogrammid

Samuti oleme pühendunud oma töötajatele turvalise keskkonna pakkumisele. Igal asukohal on tugev ohutusprogramm, mille rakendab ohutusjuht, kes annab aru Carpenter Euroopa ohutusdirektorile.