İçeriğe atla

Çevresel yönetim

Sürdürülebilir bir çevre taahhüdümüz, kurucu felsefemizden gelmektedir: "Hareketlerimizin onaylanması şirketimizin varlığının temelini oluşturan topluma hizmet ettiğimizi unutmamalıyız."

Sürdürülebilirlik

Ekipmana Yatırım

Topluma hizmet etme yollarımızdan biri, kaliteyi artıran ve israfı azaltan ekipman ve prosedürlere sürekli yatırım yapmaktır. Örneğin, Doğal Köpürme Teknolojisi işlemimiz, üfleme maddesi olarak ozon tabakasını incelten veya kansere neden olan kimyasallar yerine C02 kullanır.

Geri Dönüştürülmüş Malzemeler Kullanmak

1960'larda 100% geri dönüştürülmüş malzemeden halı yastığı yapmaya başladık. Bugün, milyonlarca kiloluk tüketici sonrası yastıklama ve endüstriyel atıkları çöplüklere göndermek yerine topluyor ve yeniden kullanıyoruz.

Verimli Nakliye Lojistiği

Taşımacılıkta enerji tasarrufu sağlamak için, tek bir konteynerde sevk ettiğimiz köpük miktarını üç katına çıkaran sıkıştırmalı dorseler ve bun kompresörler kullanıyoruz. Ayrıca, hammaddeleri fabrikalarımıza taşımak için kullandığımız, yakıt tasarrufu sağlayan ve karayolu sıkışıklığını azaltan önemli bir vagon filosuna sahibiz.

Düzenli Çevre Denetimleri

İyi komşular olarak, yürürlükteki tüm federal, eyalet ve yerel çevre düzenlemelerine uyduğumuzdan emin olmak için tesislerimizin her birinde düzenli çevre denetimleri gerçekleştiriyoruz.

Sağlam Güvenlik Programları

Çalışanlarımız için güvenli bir ortam sağlamayı da taahhüt ediyoruz. Her lokasyon, Carpenter Avrupa'da Güvenlik Direktörüne rapor veren bir Güvenlik Müdürü tarafından uygulanan sağlam bir güvenlik programına sahiptir.