İçeriğe atla

Rehber ilkeler

Yol gösterici ilkelerimiz her gün işimizin içine yerleştirilmiştir. Kültürümüz, karar alma sürecimize ve geleceği etkileme şeklimize ilham veren bu kapsayıcı taahhütler üzerine inşa edilmiştir.

Amaç

neden varız

Kaliteyi artırmak için varız
insanların hayatlarının.

Görüş

Neyi başarmayı hedefliyoruz?

Eşsiz verimliliği ile tanınmak ve
devamlı gelişme.

Misyon

Vizyona nasıl ulaşmayı planlıyoruz?

yaratmak için uzun vadeli yatırım yaparız.
değer ve karşılıklı ilerleme.

Temel değerler

Sergilediğimiz davranışlar

İşimizle gurur duyuyoruz ve kâhyayız
kaynaklarımızdan.

Vizyonumuz
& Misyon

Carpenter, müşterilerimizi daha başarılı ve dünyamızı daha konforlu, daha güvenli ve daha sağlıklı hale getiren ürünler yaratma ve çözümler sunma konusunda benzersiz verimliliği ve sürekli gelişimi ile tanınır. Şirketimizin, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve topluluklarımızın karşılıklı gelişimi için değer yaratmak üzere uzun vadeli yatırımlar yaparız.

Temel değerler


İşimizle gurur duyuyoruz

Azim ruhu ve karşılıklı saygıya dayalı bir kimya ile uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu bir söz. Aciliyet duygusuyla hareket eder ve çeviklikle hareket ederiz. Ortaklarımıza birinci sınıf hizmet sunarız ve onların başarısının bizim başarımızı belirlediğini asla unutmayız.

iyileştirmeye açık

Sektör lideri bir şirket kurmaya devam ederken her gün daha iyi olmak için kendimize meydan okuyoruz. Düşüncelerimizde esnekiz ve değişimi sürekli gelişmek için bir fırsat olarak benimsiyoruz. Harika fikirlerin, her sesin önemli olduğu ve kapılarımızın her zaman açık olduğu, bağlı bir ekipten geldiğinin farkındayız.

Kaynakların Sorumlusu

Bize emanet edilen ve değerlerini artırmaya kararlı olan kaynaklara saygı duyuyoruz. Herkes için sürdürülebilir bir çevre yaratmak için çalışıyoruz.